Hakkımızda

            BBF İlaç&Dermokozmetik 2015 yılında Ankarada kurulmuştur. Kozmetik alanında faaliyete başlayan BBF İlaç&Dermokozmetik Ar-Ge çalışmaları ve çözümlenemeyen ihtiyaçlara cevap verecek yeni ürünleri topluma sunmasıyla sektöründe öncü bir kuruluş olmuştur.
 
Sizlere sunmuş olduğumuz ürünler, tedarik aşamasından itibaren muhafaza koşullarına uygun ortamda bulunması konusunda eczacı kontrolünde tutulmakta ve bu alanda uzmanlaşmış personelimiz tarafından takip edilmektedir.
 
Bu alanda kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi e-ticaret alanında tüm Türkiye ile buluşturmak için yeni bir çalışma başlatmış ve sizlerin desteği ile bu alanda da başarıya ulaşmıştır.
 
www.bbfilac.com.tr sitesinde hiç bir zaman ilaç ve tedavi ürünleri satmamakta, herhangi bir şekilde bir hastalığın iyeliştiricisi olduğunu ifade eden ürünlere yer vermemektedir. Yasalarla e-ticaretinin yasaklanmadığı ürünleri, yasal çerçevede sizlere sunmaktayız.
 
             BBF İlaç&Dermokozmetik ; Kozmetik, Cilt bakımı, Medikal ürünler, Makyaj ürünleri,  Saç bakım ürünleri, Vücut bakım ürünleri, Besin takviyeleri, Sağlık ürünleri ve Kişisel bakım ürünleri vb. alanlarda  ürün çeşidi ile birçok seçkin mağazaya dağıtım yapmakta.